Epöli Lovastanya

Add meg a lovadnak, amire szüksége van.Ő az egész szívét kínálja cserébe.

Figyelem!!!

Kis lovastanyánk 2010. áprilisától - előzetes időpont egyeztetés után- fogad lovagolni vágyókat. Mivel fiatal lovasaink iskolai tanulók, látogatóinkat iskola időben csak hétvégenként, iskolai szünetekben azonban mindennap fogadjuk.

Korhatártól függetlenül mindenkit szeretettel várunk! Mivel azonban lovaink nem túl nagyok (haflingeniek), 80 kg-nál súlyosabb lovasokat sajnos nem tudunk fogadni.

A lovakkal foglalkozásra (ápolás és istálló munka) valamint a lovas oktatásra elsősorban kezdő és közép haladó szintű lovasokat várunk!

A lovagláshoz lovas öltözet (kobak, lovaglónadrág, csizma vagy lábszárvédő) az ideális, de kezdetben kerékpáros bukósisak, testhez símuló nadrág és sportcipő is megfelel. (kobakot és lábszárvédőt tudunk kölcsönözni.)

Lovaink nyugodt vérmérsékletűek, jóindulatúak, de a lovakkal foglalkozás és a lovaglás így sem veszélytelen! Lovasainkra természetesen -tőlünk telhetően- vigyázunk, de az esetleges balesetekért felelősséget nem vállalunk!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 1
Heti: 11
Havi: 7
Össz.: 10 657

Látogatottság növelés
Oldal: Amit tudni érdemes
Epöli Lovastanya - © 2008 - 2024 - epolilovasiskola.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »